GAMINIŲ MONTAVIMAS

Kokybiškas langų ir durų montavimas yra vienas svarbiausių rodiklių, lemiančių nepriekaištingą naujų gaminių kokybę bei ilgalaikę jų eksploataciją. Plastikiniai langai, mediniai langai, durys, pagaminti iš pačių geriausių medžiagų, nebus sandarūs ir kokybiški, jei bus sumontuoti naudojant nekokybiškas medžiagas ar pažeidžiant darbų technologiją.

Renkantis langų gamintoją, nereikėtų susigundyti tik maža produkcijos ir paslaugų kaina. Dažniausiai tokiems gaminiams naudojamos pigios, nekokybiškos žaliavos, o montavimo paslaugas atlieka nekvalifikuoti darbuotojai. Dėl netinkamai atliktų montavimo paslaugų dažnai iškyla problemų langus eksploatuojant. Neteisingai sumontuoti langai po kelerių metų ar net greičiau deformuojasi, praranda sandarumą, tampa sunkiai varstomi ir reikalauja remonto. Taipogi pro nesandariai sumontuotus langus galite prarasti iki 70% šilumos.

Norint turėti kokybiškai sumontuotus langus, rekomenduojame rinktis įmonę, kuri atliktiems darbams suteiks garantijas, o gaminių kokybę patvirtins sertifikavimo dokumentais.

Bendrovė atlieka montavimo paslaugas pagal langų ir durų montavimo taisykles, paruoštas remiantis „STR 2.04.01:2018 Pastatų atitvaros. Sienos, stogai, langai ir išorinės įėjimo durys“ reikalavimais. 

Į viršų